Numery telefonów w Twojej lokalizacji (United States) korzystają www.shouldianswer.com
Zamknij

Kto dzwonił do Ciebie z 223854547 ?

+48 22 385 45 47 Poland, Warszawa

223854547 Recenzje

 • 3x negatywna
 • 1x neutralna

223854547 Kategoria

 • 2x Oszustwo
 • 1x Usługi finansowe
Numer telefonu ma negatywną ocenę.. Mamy 4 recenzje a opinie do tego numeru. 3 użytkowników wyznaczył go z negatywna opinia a Jeden użytkownik wyznaczył go neutralna opinia. Numer telefonu powinien być stacjonarny. Możliwe formaty numeru telefonu są
 • +48 22 385 45 47
 • ,
 • 0048223854547
 • ,
 • 22 385 45 47
 • ,
 • 223854547
 • ,
 • +48223854547
 • ,
 • tel:+48-22-385-45-47
 • ,
 • +48 223854547
.

Jak zablokować ten numer?

Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie! Zainstaluj naszą darmową aplikację w swoim telefonie komórkowym i raz na zawsze zablokuj niechciane połączenia!

223854547 Opinie

Dodaj Twoja ocena

Numer telefonu należy do wzywania pomocy. ?
SMS wysłany do Ciebie? ?
Odbierasz połączenia? ?
Powód odrzucenia: ?
Mówił pan/i z człowiekiem? ?
Oferuję Państwu nowy produkt lub usługę? ?
Wiesz coś o tym numerze? ? Daj tak tylko wtedy, gdy informacje z innego źródła niż na tej stronie! Dziękuję.
Wybierz ocenę: ?
Wybierz kategorię: ?
Masz o tym problemie trochę więcej informacji? ?
Czy na pewno więź że to oszukańcze zachowanie? ? Jest to istotnym wskazaniem! Aby opublikować tę ocenę, opis musi być wypełniony wystarczająco wraz z e-maila.
Jak można nazwać kategorii dla tego numeru? ? Ponieważ kategoria nie jest jasna, wypełnij także tytuł i opis dla nas, aby być w stanie przetworzyć opinię.
Czy była to rozmowa z numeru prywatnego? ? Te strony są przeznaczone do ochrony przed niechcianymi połączeniami telemarketingu. Numerów prywatnych i osobistych informacji nie powinno tu być w większości przypadków.
Tytuł ? Napisz krótki i jasny opis numeru. Np: "Bank Światowy" lub "oferta Money". Szczegółowy opis pójdzie niżej.
Szczegółowy opis: ? Proszę nie pisać informacje osobiste, brudne słowa, lub podobnych problematycznych wypowiedzi niezgodnie z użycia prawnego tych usług. Dziękuję Ci.
Skąd masz informacje? ? Gdyby tylko te strony, to nie ma sensu, aby wprowadzić ocenę.
Napisz swoje imię ? Anonimowe opinie mają mniejszą wiarygodność. Proszę podać swoje imię lub pseudonim. Jeśli nie, niewypełnione poprawnie informację mogą być wyświetlane zamiast nazwy twojego adresu IP.
Twój email ? Ten e-mail nie będzie publicznie widoczny. Wypełniając pozwalasz nam się z Tobą skontaktować.
Dziękuję za informację Nasz system przetwarza dodatek, a jeśli nie ma problemu, opublikuję ocenę innym. Dziękuję i życzę miłego dnia!
Dziękuję za informację! Do tej pory zebraliśmy 4 przeglądy do tego numeru - sprawdź je w formularzu. Mamy nadzieję, że ci pomogą. Możesz również w każdej chwili przyczynić się, gdy dostaniesz jakieś informacje przydatne dla innych. Dziękujęmy Ci.
Nie zachowuj informacji tylko dla siebie. Zostaw opis swojego doświadczenia, używając formularza, i pomożesz też innym uzytkownikom. Dziękuję za twoją recenzję.

Oszustwo wsn


oszukują i naciągają

Ola (Oszustwo) Ola


Numer ten podawany jest w krążącym po sieci e-mailu o następującej treści: "Szanowni Państwo, Zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie dokumentów finansowych Państwa firmy w celu przygotowania Raportu Handlowego na wniosek RAIFFEISEN BANK POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. W załączniku przesyłam oficjalne pismo w tej sprawie wraz z formularzem do uzupełnienia. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt pod nr +48 22 385 45xx mail J*.F*@eulerhermes.com Pozdrawiam, J* F* Dział Informacji Euler Hermes Collections Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 98 00-807 Warszawa Tel: +48 22 385 45 xx". W załączniku (Dokumenty.rar / 44,96kB) spakowany WinRarem trojan.

Oszustwo obywatel


Oszuści!!! oprócz tego, że wydzwaniają, wysyłają także wiadomości e-mail o treści: "Szanowni Państwo, Zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie dokumentów finansowych Państwa firmy w celu przygotowania Raportu Handlowego na wniosek RAIFFEISEN BANK POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. W załączniku przesyłam oficjalne pismo w tej sprawie wraz z formularzem do uzupełnienia. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt. Dział Informacji Euler Hermes Collections Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 98 00-807 Warszawa

Ola

Ja też otrzymała tego maila z adresu office@app.infcomer.com od pani, która podpisała się Joanna Fras z Działu Informacji. Spodziewam się dokumentów z banku dealera samochodowego w sprawie leasingu auta dla firmy, więc początkowo dałam się nabrać, oświeciło mnie dopiero gdy antywirus zablokował załącznik. Coraz więcej oszustów podszywa się pod prawdziwe firmy. Dziwne jest to, że w szczegółach wiadomości rzeczywiście pojawia się informacja szczegółowa o nadawcy (Organization: Euler Hermes Collections Sp. z o. o.) Za to adres IP jest już z Rosji: 31.44.191.228 - ISP: Petersburg Internet Network ltd. Uważajcie!

Horst Sobota

Dostałem e-mail o dokładnie takiej samej treści. Dodatkowo Eset zablokował załącznik do e-mail'a, w którym był trojan: "Formularz.rar - JS/TrojanDownloader.Nemucod.C". Gratuluję firmie sposobu postępowania. Chyba, że ktoś się pod nich podszywa.

euler hermes (Usługi finansowe) piki


To numer firmy Euler Hermes, zajmujacej sie ubezpieczaniem naleznosci i windykacjami.

Dodaj komentarz