Numery telefonów w Twojej lokalizacji (United States) korzystają www.shouldianswer.com
Zamknij

Kto dzwonił do Ciebie z 223854547 ?

+48 22 385 45 47 Poland, Warszawa

223854547 Recenzje

 • 2x negatywna
 • 1x neutralna

223854547 Kategoria

 • 2x Oszustwo
 • 1x Usługi finansowe
Numer telefonu ma negatywną ocenę.. Mamy 3 recenzje a opinie do tego numeru. 2 użytkowników wyznaczył go z negatywna opinia a Jeden użytkownik wyznaczył go neutralna opinia. Numer telefonu powinien być stacjonarny. Możliwe formaty numeru telefonu są
 • +48 22 385 45 47
 • ,
 • 0048223854547
 • ,
 • 22 385 45 47
 • ,
 • 223854547
 • ,
 • +48223854547
 • ,
 • tel:+48-22-385-45-47
 • ,
 • +48 223854547
.

Jak zablokować ten numer?

Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie! Zainstaluj naszą darmową aplikację w swoim telefonie komórkowym i raz na zawsze zablokuj niechciane połączenia!

223854547 Opinie

Dodaj Twoja ocena

Numer telefonu należy do wzywania pomocy. ?
SMS wysłany do Ciebie? ?
Odbierasz połączenia? ?
Powód odrzucenia: ?
Mówił pan/i z człowiekiem? ?
Oferuję Państwu nowy produkt lub usługę? ?
Wiesz coś o tym numerze? ? Daj tak tylko wtedy, gdy informacje z innego źródła niż na tej stronie! Dziękuję.
Wybierz ocenę: ?
Wybierz kategorię: ?
Masz o tym problemie trochę więcej informacji? ?
Czy na pewno więź że to oszukańcze zachowanie? ? Jest to istotnym wskazaniem! Aby opublikować tę ocenę, opis musi być wypełniony wystarczająco wraz z e-maila.
Jak można nazwać kategorii dla tego numeru? ? Ponieważ kategoria nie jest jasna, wypełnij także tytuł i opis dla nas, aby być w stanie przetworzyć opinię.
Czy była to rozmowa z numeru prywatnego? ? Te strony są przeznaczone do ochrony przed niechcianymi połączeniami telemarketingu. Numerów prywatnych i osobistych informacji nie powinno tu być w większości przypadków.
Tytuł ? Napisz krótki i jasny opis numeru. Np: "Bank Światowy" lub "oferta Money". Szczegółowy opis pójdzie niżej.
Szczegółowy opis: ? Proszę nie pisać informacje osobiste, brudne słowa, lub podobnych problematycznych wypowiedzi niezgodnie z użycia prawnego tych usług. Dziękuję Ci.
Skąd masz informacje? ? Gdyby tylko te strony, to nie ma sensu, aby wprowadzić ocenę.
Napisz swoje imię ? Anonimowe opinie mają mniejszą wiarygodność. Proszę podać swoje imię lub pseudonim. Jeśli nie niewypełnione poprawnie informacje, mogą być wyświetlane zamiast nazwy twojego adresu IP.
Twój email ? Ten e-mail nie będzie publicznie widoczny. Wypełniając pozwalasz nam się z Tobą skontaktować.
Dziękuję za informację Nasz system przetwarza dodatek, a jeśli nie ma problemu, opublikuję ocenę innym. Dziękuję i życzę miłego dnia!
Dziękuję za informację! So far we have collected 3 review(s) for this number - check them under the form. Hopefully they will help you. You can also contribute anytime when you get some info useful for others. Thank you.
Nie zachowuj informacji tylko dla siebie. Zostaw opis swojego doświadczenia, używając formularza, i pomożesz też innym uzytkownikom. Dziękuję za twoją recenzję.

Ola (Oszustwo) Ola


Numer ten podawany jest w krążącym po sieci e-mailu o następującej treści: "Szanowni Państwo, Zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie dokumentów finansowych Państwa firmy w celu przygotowania Raportu Handlowego na wniosek RAIFFEISEN BANK POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. W załączniku przesyłam oficjalne pismo w tej sprawie wraz z formularzem do uzupełnienia. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt pod nr +48 22 385 45xx mail J*.F*@eulerhermes.com Pozdrawiam, J* F* Dział Informacji Euler Hermes Collections Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 98 00-807 Warszawa Tel: +48 22 385 45 xx". W załączniku (Dokumenty.rar / 44,96kB) spakowany WinRarem trojan.

Oszustwo obywatel


Oszuści!!! oprócz tego, że wydzwaniają, wysyłają także wiadomości e-mail o treści: "Szanowni Państwo, Zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie dokumentów finansowych Państwa firmy w celu przygotowania Raportu Handlowego na wniosek RAIFFEISEN BANK POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. W załączniku przesyłam oficjalne pismo w tej sprawie wraz z formularzem do uzupełnienia. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt. Dział Informacji Euler Hermes Collections Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 98 00-807 Warszawa

Ola

Ja też otrzymała tego maila z adresu office@app.infcomer.com od pani, która podpisała się Joanna Fras z Działu Informacji. Spodziewam się dokumentów z banku dealera samochodowego w sprawie leasingu auta dla firmy, więc początkowo dałam się nabrać, oświeciło mnie dopiero gdy antywirus zablokował załącznik. Coraz więcej oszustów podszywa się pod prawdziwe firmy. Dziwne jest to, że w szczegółach wiadomości rzeczywiście pojawia się informacja szczegółowa o nadawcy (Organization: Euler Hermes Collections Sp. z o. o.) Za to adres IP jest już z Rosji: 31.44.191.228 - ISP: Petersburg Internet Network ltd. Uważajcie!

Horst Sobota

Dostałem e-mail o dokładnie takiej samej treści. Dodatkowo Eset zablokował załącznik do e-mail'a, w którym był trojan: "Formularz.rar - JS/TrojanDownloader.Nemucod.C". Gratuluję firmie sposobu postępowania. Chyba, że ktoś się pod nich podszywa.

euler hermes (Usługi finansowe) piki


To numer firmy Euler Hermes, zajmujacej sie ubezpieczaniem naleznosci i windykacjami.

Dodaj komentarz