Numery telefonów w Twojej lokalizacji (United States) korzystają www.shouldianswer.com

O serwisie

Czy mogę odebrać­? To pytanie może wejść w umysł każdego człowieka, który widzi nieznanego numeru osoby dzwoniącej. Każdy z nas miał (lub będzie mieć) okazję zmierzyć się z s? Kampania reklamowa, telemarketing lub inna forma fałszywych połączeń.

Jak możemy dowiedzieć się, czy przychodzące połączenie jest bezpieczne, i nie straćimy dziesięćiu minut nasźego czasu oraz sporej ilości pieniędzy? Celem tego serwisu jest danie każdemu możliwości uprzedzenia innych i powiadomienia pozostałych użytkowników o irytujących i szkodliwych numerach. Nasźa sieć społecznościowa daje każdemu możliwość dodania własnej opinii na temat różnych numerów telefonicznych, oraz pozwala na wyszukanie każdego numeru i przeczytanie recenzji innych użytkowników. Numery można podzielić na kategorie :

  • Numer neutralny ? jeszcze nie określono, czy numer jest szkodliwy lub nie
  • Numer oszustwo ? odebranie tego połączenia będzie Ći kosztowało sporo czasu i pieniędzy
  • Użyteczny numer ? można bezpiecznie odpowiedzieć na ten telefon

Jeśli użytkownik będzie miał te informacje dostępne w czytelnej formie, będziemy w stanie zmniejszyć, lub zatrzymać niewłaściwe zachowanie przez niechciane kampanie marketingowe, lub firmy, które starają się wykorzystać sytuacji, gdy klient (w tym przypadku my) nie może się odpowiednio bronić.

Walczmy razem przeciw telefonicznym rodzajóm molestowania, niech podzieli się naszą wiedzą i sytuacjom i najważniejsze, sposoby, jak chronić.

www.odebractelefon.pl