Numery telefonów w Twojej lokalizacji (United States) korzystają www.shouldianswer.com
Zamknij

Kto dzwonił do Ciebie z 343906499 ?

+48 34 390 64 99 Poland, Czestochowa
98 % negatywna
42 % Głuchy telefon

Numer telefonu ma negatywną ocenę.. Mamy 673 recenzje a 613 opinie do tego numeru. 659 użytkowników wyznaczył go z negatywna opinia, 13 użytkowników neutralna recenzja a Jeden użytkownik wyznaczył go pozytywna opinia. Twój numer telefonu został oznaczony jako 286x Głuchy telefon, 145x Telemarketer, 108x Złośiwe połączenie, 66x Niechciany telefon, 32x Oszustwo, 27x Call center, 6x Inne, 1x Usługi finansowe, 1x Dowcip, 1x Ściąganie długów.

Numer telefonu powinien być stacjonarny.Możliwe formaty numeru telefonu są +48 34 390 64 99, 0048343906499, 34 390 64 99, 343906499, +48343906499, tel:+48-34-390-64-99, +48 343906499.

Recenzje dla numerów telefonów 343906499

Nie zachowuj informacji tylko dla siebie. Zostaw opis swojego doświadczenia, używając formularza, i pomożesz też innym uzytkownikom. Dziękuję za twoją recenzję.
Dodaj Twoja ocena
klikni tutaj, aby wyświetlić formularz oceny
Proszę wybrać ocenę!
Proszę wybrać kategorię!
Wpisz swoje imię i nazwisko lub pseudonim!
Proszę wpisać swój komentarz!

Call center Ja


Lipa

Złośiwe połączenie Chris


pusty telefon - beż sensu

Głuchy telefon Kasia


Dzwoni pomimo odrzucania, odbierania i rozłączania się i nie odbierania. Mocno uciążliwy

Dowcip Lusia


ktoś sobie robi głupie żarty

Głuchy telefon patka


dzwoni co kilka mnut

Jakaś firma w której rzekomo wygrałem odkurzacz (Telemarketer) Byk


Bardzo nachalny facet

Złośiwe połączenie Wojcianafciarz


Jaka dzwonią to trzy dzwonki, że zdążam, jak oddzwaniam to głuchy. Dno.

Złośiwe połączenie jack


upierdliwy

Złośiwe połączenie NoName


dzwonią co 15 minut z jakąś ofertą

Głuchy telefon Kam


Dzwonili do mnie 3 razy w ciągu 40 min. Raz nie odebrałam, bo zostawiłam telefon w innym pokoju, za 2 razem odebrałam - po drugiej stronie cicho. 3 raz rozlaczylam się, postanowiłam sprawdzić. Jeśli zadzwoni znowu zablokuje numer. Szkoda gadać.

Naciągacze (Oszustwo) Olaf


STOP OSZUSTOM - przeczytaj do końca U mnie w domu sa 4 numery z sieci orange zadzwonili w ciągu 30 minut na wszystkie numery, najwyraźniej ktoś z orange sprzedał dane bo wiedzą z jakiej miejscowości się pochodzi a ściemniaja że numer został wylosowany przez system, proponują zaproszenia na prezentacje w jakimś lokalu w danej miejscowości, jak pójdziesz i dasz się skusić sprzedają Ci odkurzacz albo inne "gówno" które np na allegro można kupić za kilka stów, a oni proponują Ci to za 8000 - 9000zł i podpisują z tobą umowę kredytową. Pamiętaj idąc na taki pokaz ŻĄDAJ formularza odstąpienia od Umowy, z wszystkimi danymi rejesrtowymi tych naciągaczy oraz niech przedstawią Ci pełnomocnictwo z banku w imieniu którego podpisują z Tobą umowę kredytowa ponieważ umowa zawarta poza lokalem prowadzonej przez nich działalności może zostać rozwiązana w ciągu 14 dni od jej zawarcia nie mając tych danych czeka Cię "szukanie igły w stogu siana" żeby namierzyć bank firmę i skutecznie wypowiedzieć "typom" umowę. Umowy są najczęściej długoterminowe płacisz po ok 200zł przez 6-7 lub 8 lat.

bogdam

to są chamy , oszuści i złodzieje

Janek

Rzeczywiście coś jest na rzeczy z tym orange, bo ja mam 2 niezależne numery komórkowe i na oba zadzwonili. Nigdy mi się to wcześniej nie zdarzyło. Też wiedzieli skąd jestem bo zaproponowali mi odbiór odkurzacza (który niby wygrałem - napisałem wyżej) na pobliskiej ulicy w mojej miejscowości.

Telemarketer lop


garnki i inne śmieci

Głuchy telefon gala


głuchy uporczywy telefon.

Niechciany telefon Eugeniuszb


bardzo namolny i nie znany

Niechciany telefon Lulu


Spam, nie odbierać

Jak zablokować ten numer?

Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie! Zainstaluj naszą darmową aplikację w swoim telefonie komórkowym i raz na zawsze zablokuj niechciane połączenia!

Szukasz podobnych numerów telefonów?

Dodaj komentarz


Jak zablokować niechciane numery?

Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie! Zainstaluj naszą darmową aplikację w swoim telefonie komórkowym i raz na zawsze zablokuj niechciane połączenia!

Pobierz z Google Play