Numery telefonów w Twojej lokalizacji (United States) korzystają www.shouldianswer.com
Zamknij

Kto dzwonił do Ciebie z 602900000 ?

+48 602 900 000 Poland
72 % negatywna
42 % Call center

Numer telefonu ma negatywną ocenę.. Mamy 394 recenzje a 367 opinie do tego numeru. 283 użytkowników wyznaczył go z negatywna opinia, 78 użytkowników pozytywna recenzja a 33 użytkowników neutralna recenzja. Twój numer telefonu został oznaczony jako 166x Call center, 80x Telemarketer, 51x Niechciany telefon, 27x Złośiwe połączenie, 24x Głuchy telefon, 14x Usługa, 12x Firma, 7x Inne, 4x Usługi finansowe, 2x Ściąganie długów, 2x Oszustwo, 1x Ankieta, 1x Organizacja non-profit, 1x Dowcip.

Numer telefonu powinien być komórkowy.Możliwe formaty numeru telefonu są +48 602 900 000, 0048602900000, 602 900 000, 602900000, +48602900000, tel:+48-602-900-000, +48 602900000.

Recenzje dla numerów telefonów 602900000

Nie zachowuj informacji tylko dla siebie. Zostaw opis swojego doświadczenia, używając formularza, i pomożesz też innym uzytkownikom. Dziękuję za twoją recenzję.
Dodaj Twoja ocena
klikni tutaj, aby wyświetlić formularz oceny
Proszę wybrać ocenę!
Proszę wybrać kategorię!
Wpisz swoje imię i nazwisko lub pseudonim!
Proszę wpisać swój komentarz!

Call center ewa


wydzwaniają kilkakrotnie w ciągu dnia.

Nie odbierać (Głuchy telefon) Bogusia


Co drugi dzień mam od nich połoczenie.Tak od 2 tyg non stop.Raz odebrałam ale w tel.cisza więc odrzucam za każdym razem z nadzieją że im się znudzi

Call center marko


T mobile obsługa klienta

Telemarketer umbriaga


telemarketing t-mobile wciskaja oferte

Głuchy telefon Janek


Dzwoni do mnie codziennie od 3 tygodni ale nikt się nie odzywa. Przestałem odbierać.

Call center mufasa


BOA T-MOBILE

Firma paula


biuro obsługi klienta

Niechciany telefon NoName


nie chce odbierac

Niechciany telefon syla


non stop dzwonia, zwlaszcza w weekend

602900000 (Głuchy telefon) ja


dostaje gluche telefony

anom (Złośiwe połączenie) anom


Nie odbierać -naciągacze

naciągane (Niechciany telefon) solo


Kobita w telefonie mówi ze jest z tmobile i ze ma super ofertę dla mnie i zeby podać adres to kurier przyjdzie z umową. .. nie dziękuję. ..

Call center Aleksanddra


Niby tmobile niby konkurs, w ktorym sie nie rejestrujesz bo widzisz ze to oszustwo a nie renomowana firma. Po kolejne, w momencie odmowy z korzystania z internetu i tableta, spotkałam się z tekstem 'żyjemy w czasach że każdy ma internet'. Więc odmówiłam kolejny raz, bo nie potrzebuje kolejnego tableta czy tym bardziej kolejnego internetu do oplacania. Naprawdę byłam miła jak nawet na to, że zostałam obudzona. Pani obruszyła się i nie dosłownie w tych słowach ale nawyzywała mnie od głupiej i się rozłączyła :O Gdzie jej argumentem na moją odmowę, że studiuję w innym miescie i net mi nie jest potrzebny do placenia, bo juz oplacam jeden 'ale wlasnie to nie jest pani' na kolejna odmowe, że nie bede płacić za internet do domu, bo już mam zadowalający mnie pakiet- obraziła się mówiąc 'każdy ma w domu internet, ale ja pani proponuje cos wyjatkowego, wiec moglaby pani skorzystac' ~ Nie, dziękuję-odpowiadam. Na co wściekła kobieta dziękuje mi za rozmowę, rzucając tekstem, że to moja strata skoro nie chce skorzystać, ona nie ma nic wiecej do dodania, ale jak juz mowila internet ma każdy ale ten byby tylko moj. Ogolnie jestem zła i nie zdążyłam usłyszeć nazwiska tej Pani, ale raczej tak tego nie zostawie. Uważajcie.

Złośiwe połączenie brzoskwinia


nachalne wydzwanianie

Usługa Marek


numer sieci t mobile

Jak zablokować ten numer?

Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie! Zainstaluj naszą darmową aplikację w swoim telefonie komórkowym i raz na zawsze zablokuj niechciane połączenia!

Szukasz podobnych numerów telefonów?

Dodaj komentarz


Jak zablokować niechciane numery?

Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie! Zainstaluj naszą darmową aplikację w swoim telefonie komórkowym i raz na zawsze zablokuj niechciane połączenia!

Pobierz z Google Play